England

22. listopadu 2013 v 17:19 | Berenika Affordová |  výtvarno
Dnes jsem se rotplývala nad Snídaní s Novou, málem zkolabovala při svém mluvním cvičení o Johnu Lennonovi, zapomněla úkol na něminu a při fyzice kreslila Beatles jako kouzelníky z Magical mystery tour. A teď jsem se rozhodla vás méně šťastné obdařit dávkou téměř rok starých fotek z Británie. Nehledejte za tím nic světoborného, jen jsem líná dopsat povídku Šňůra perel, tak vás chci nakrmit něčím jiným se chci zabavit jinak. Hah!

Canterbury - první zastávka na Britských ostrovech. Úžasné staré dřevěné obchůdky, bohužel v době naší návštěvy naprosto vylidněné, protože v šest hodin ráno prostě normálního člověka ven nevyženou. Až na turisty.

Medvídci mnichové :D Tak ti mě rozsekali maximálně. Chudák paní provaděčka neměla ani tucha čemu se ti dementní Češi tlemí, když ona vykládá o obrazech Ježíše Krista.

Lampa. Co k tomu dodat? No radši jdeme dál...


Nemohla jsem si pomoct, prostě kruh z anglického parku mi připomněl tuhle Mclennonovskou fotku. McLennon everywhere!


Hrad Leeds - Tohle místo jsem si zamilovala. Ať už hrad samotný nebo park, kde se nachází obrovské přírodní bludiště. Cítila jsem se tam jako v hororu Osvícení.

Tower Bridge - docela mě mrzí, že někteří spolužáci, se kterými jsem cestu absolvovala, si už ani nepamatují jeho název. Kam ten svět spěje?Dominanta Londýna. Vysoká věž se zvonem, který vyrobil muž s přezdívkou tlustý Ben - Big Ben. Pár metrů od něj se nachází obrovské akvárium s mořskými koníčky a dalšími mořskými obludkami.


Hřeb celé článku moji milí zlatí - Svatokateřinské doky. Bohužel mnohem větší zájem zbytku naší skupiny zaujala kavárna Starbucks za rohem. Škoda, takové nádherné místo s osobitým kouzlem. Staré přístavy přeci mají něco do sebe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edona Edona | Web | 22. listopadu 2013 v 18:44 | Reagovat

Pěkné fotky, Canterbury bylo naší druhou zastávkou, nejdříve jsem byli na útesech v Doveru. :-) Ale Londýn byl asi nejlepší. I když, kdybych byla jela do Liverpoolu, vítěz by byl jasný.

2 Zuzana Samiecová Zuzana Samiecová | Web | 23. listopadu 2013 v 1:07 | Reagovat

I have sailed the world beheld its wonder...
From the Dardanelles to the mouths of a Peru...
But theres no place like London!
No theres no place like London!
.
.
.
.
Trošku jsem si zaToddovala... :D
.
.
Osobně Londýn nemám ráda už z principu. A oním principem je můj přitroublý nejlepší kamarád! My dva vedeme studenou válku na opačných stranách barikád - on na straně Spojeného království a já na straně Francouzské republiky (Vive la républic! Vive la France!), bohužel, co je smutné, jsme už tři měsíce každý na jiné škole, základka se rozplynula a já nemusím setrvávat v konstantní nenávisti vůči Velké Británii...

Well... Jsou odtamaď Iron Maiden, Beatles a hraje se tam Fantom Opery & Bídníci, so... Toto místo považuji za své druhé nejoblíbenější. :D (Ale mému kamarádovi to neříkejte... :D)

Faktem je, že z tvých fotek na mě působí děsně mile...

3 Mary Mary | Web | 25. listopadu 2013 v 15:14 | Reagovat

hezký fotky, jen doufám že budu moct udělat svoje vlastní. doufám že se tenhle rok pojede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama