Fools on the hill

Kapitola druhá

23. března 2014 v 13:51 | Berenika Affordová

"Není!" Vykřikl Brian. Už mu bylo z té hádky na nic, moc dobře věděl, že má pravdu a to ho štvalo nejvíc. V obličeji se mu pomalu začala hromadit krev, ruce měl naštvaně založené na prsou a výhružně podupával nohou. Nejraději by do něčeho kopl nebo někoho praštil, což popravdě řečeno udělal jenom jednou a moc ho to netěšilo, ale v tuhle chvíli by dělal cokoliv jen pro to, aby vymačkal z muže stojícímu naproti jemu jiné slovo než ´Je´.

Kapitola první

11. ledna 2014 v 16:12 | Berenika Affordová

John nemohl usnout a sdílení postele s malým Julianem, který kope ze spaní, mu taky dvakrát nepřidalo. Opatrně sundal chlapcovu ruku ze svých ramen a s nemenší opatrností se posadil. Julian sebou škubl. To má po Cynthii- pomyslel si s mírným úsměvem. Představa toho, že by s Cynthií zase společně sdíleli lože, se mu zamlouvala. I to kopaní a společnou přikrývku by snesl. Nic už není tak jak bývávalo.

Prolog

10. listopadu 2013 v 22:41 | Berenika Affordová

U okna stál vysoký brunet, jeho zvláštně zbarvené oči byly zarudlé od slz i teď se mu jedna skutálela po bledé tváři. Rychle si ji setřel hřbetem ruky a rozhlédl se po prostorném obývacím pokoji jako by snad někoho hledal, ale v posledních dnech byl doma sám a ani dnes tomu nebylo jinak.

Anotace

7. listopadu 2013 v 21:23 | Berenika Affordová

Když zemře někdo, koho celým srdcem milujete, zhroutí se vám celý svět.

O tom by mohl své vyprávět irský chovatel ovcí Paul McCartney.

Osamělý Paul potřebuje splnit poslední přání své zesnulé ženy Lindy - toť jest rozprášit její popel na nejvyšší hoře Irska. Tuto úlohu rozhodně nezvládne sám, takže si na pomoc zavolá svého starého známého Johna Lennona, se kterým byli v mládí víc než jenom přátelé.
Z Johna se stal neúspěšný spisovatel, po večerech hrající v nejzapadlejších klubech Londýna a v neposlední řadě otec samoživitel.

Zvládnou společně tuto náročnou cestu? Splní se Lindino poslední přání?
 
 

Reklama